TÜRK KAHVESİ - YARIMCA KÖRFEZ / KOCAELİ

En güzel kahve nerede içilir ? Starbucks mı ? Kahve Diyarı mı ? Yoksa Kocaeli Körfez'deki Osmanlı motifleriyle donatılmış Türk Kahvesi mekanında mı? Sanırım bu hafta sonu ne yapsak nereye kaçsak diye düşünüyorsunuz? Artık hafta sonları İstanbul'un çoğu yeri trafik çilesine dönüşmeye başladı. İşte size misssss gibi bir alternatif ! : TÜRK KAHVESİ. 
TÜRK KAHVESİ - YARIMCA KOCAELİ
Peki Türk Kahvesi nerede? Kocaeli Yarımca'da bulunan ve özellikle şehirler arası uzun yolların en keyifli yeri Türk Kahvesi. İstanbul'a yakınlığı nedeniyle günübirlik gidilip ziyaret edilebilecek bir yer. Ne yani bir kahve için taaa oralara mı gideceğiz diyenler için EVET gidin derim. İçerisi Osmanlı motifleriyle alaturka müzikleriyle ve muhteşem kahveleriyle dolu.
TÜRK KAHVESİ TURİSTİK TESİSLERİ - YARIMCA KOCAELİ
Sanılanın aksine çok uzakta değil ! Türk Kahvesi seviyorsanız envayi çeşitli kahvelerini tatmak için yola çıkmaya değer ! İstanbul Anadolu yakasına yaklaşık 1 saat mesafede bulunuyor.
TÜRK KAHVESİ ÇARDAK
Fiyatlara gelince Türk kahvesi 5 TL, Damla sakızlı olanı ise 6 TL
Bayramda seyahat edeceklere duyrulur. Nede olsa bir kahvenin 40 yıl hatırı var
TÜRK KAHVESİ TESİSİ


0 yorum:

Yorum Gönder

About

  • Blog sayfam yeni şablonuyla yayında.Gezilerimiz devam ediyor
  • 18 Mart 2015'te KUZULUK SAKARYA AKYAZI Gezimiz sizlerle olacak
  • 17 Temmuz 2015 Ramazan Bayramında KARADENİZ TURU yapmayı planlıyoruz
  • 23 Eylül 2015 Kurban Bayramında yine memleketimiz CİDE'ye gidiyoruz. Yol üstü küçük kaçamak anılarımla paylaşımlarım devam edecek
  • 20 Mart 2016'dan sonra SAPANCA - KUZULUK KAPLICALARI - ABANT - SÜNNET GÖLÜ ve MUDURNU Gezisi yapmayı planlıyoruz
  • 2 Temmuz 2016 Ramazan Bayramı Tatilinde Eskişehir'den başlayıp MUĞLA civarındaki MARMARİS, DATÇA, AKYAKA, DALYAN gibi harika yerleri ziyaret edeceğiz
Flag Counter