KEYF-İ TIKIR CAFE AĞVA

Biliyorum ki yoğun şehir hayatından sıkılıp kaçmak için sessiz sakin bir yerler arıyorsunuz! İşte size huzur verecek en güzel mekanlardan biri olan KEYF-İ TIKIR. Ağva Göksu nehrinin hemen yanı başında yer alan bu mekan bir aile işletmesi. Üstelik Göksu Nehri kenarındaki uçuk fiyatlı yerlere nazaran fiyatları çok daha makul.Bana göre suyun ve yeşilliğin olduğu her yer güzel. Yeter ki etrafın düzenlemesi güzel olsun. Keyf-i Tıkır çok büyük bir alana sahip olmamakla birlikte, olan alanı ilgi çekici, doğal ve eskitme eşyalar ile doldurup görsel bir alan sunmuş. Siz siparişlerinizi verirken bahçesindeki hamakta sallanıp huzurunuzu ikiye katlayabilirsiniz...


Merak etmeyin siparişleriniz dakikalar sonra hazır olacak. O zamana kadar bahçedeki objeler ile fotoğraf çekilip gününüze renk katabilirsiniz.


Fiyatlar hakkında küçük bir bilgi vereyim. Büyük ve dolu sayılabilecek Gözlemeler 10TL'den başlıyor Sosis tabağı 10 TL Patates kızartması 7 TL  Ayran ise 2 TL. Aldığınız huzur ve manzara Paha biçilemez :) (mart 2017 fiyatları).


Bizim gibi çocuklu bir aile iseniz, çocuklarında güzel vakit geçirebileceği şirin hayvan figürleri var. Zaten betonlaşan İstanbul hayatında çocuklar yeşil çimenleri görünce dahi mutlu olabiliyorlar. En azından bizim Defnecik öyle :)


Hafta sonu mekan biraz kalabalık olabiliyor. Aracınızı biraz uzağa park edebilirsiniz. Mekan direk cadde üzerinden girişli olduğundan otopark gibi bir alanı yok. Bir kaç adım fazla atıp sakin yerlere aracınızı park edebilirsiniz.


Haftasonu nereye kaçsam diye düşündüğünüzde tercihleriniz arasına Keyf-i Tıkır'ı eklemeyi unutmayın... Daha fazlasını KEŞFETMEK için yola çıkın.

UMUT ERDOĞAN

0 yorum:

Yorum Gönderme