ACARLAR LONGOZU - KARASU

Sakarya'nın Karasu ilçesinde bulunan Acarlar Longozu doğası ile ilgi çekiyor. Longoz kelime anlamı olarak denize doğru akan derenin getirdiği kumların zamanla birikerek dere ağzını kapatıp set oluşturması anlamına gelmektedir. 


Tesis içinde bulunan mekanda yeme içme fiyatları makul seviyelerde. Çocuklu aileler için parkı da bulunan tesis yaz-kış ziyaret edilebilir. Longoz ormanı içinde metrelerce uzanan ahşap yol ile doğanın fotoğraflarını değişik açılardan çekebileceğiniz doğal bir alan ile karşı karşıya kalacaksınız. 


İskele üzerindeyken gezinize ördekler eşlik edecektir. Onlara küçük yiyecekler atarak su içindeki danslarını izlemek dahi size huzur verecektir.  

Daha fazlasını KEŞFETMEK için yola çıkın... İçinde Acarlar Longozu geziminde bulunduğu linke tıklayarak daha detaylı bilgiye sahip olun!

 
http://kesfedecekcokyervar.blogspot.com.tr/2015/04/akyazi-kuzuluk-kaplicalari-altindere.html

UMUT ERDOĞAN

0 yorum:

Yorum Gönder

About

  • Blog sayfam yeni şablonuyla yayında.Gezilerimiz devam ediyor
  • 18 Mart 2015'te KUZULUK SAKARYA AKYAZI Gezimiz sizlerle olacak
  • 17 Temmuz 2015 Ramazan Bayramında KARADENİZ TURU yapmayı planlıyoruz
  • 23 Eylül 2015 Kurban Bayramında yine memleketimiz CİDE'ye gidiyoruz. Yol üstü küçük kaçamak anılarımla paylaşımlarım devam edecek
  • 20 Mart 2016'dan sonra SAPANCA - KUZULUK KAPLICALARI - ABANT - SÜNNET GÖLÜ ve MUDURNU Gezisi yapmayı planlıyoruz
  • 2 Temmuz 2016 Ramazan Bayramı Tatilinde Eskişehir'den başlayıp MUĞLA civarındaki MARMARİS, DATÇA, AKYAKA, DALYAN gibi harika yerleri ziyaret edeceğiz
Flag Counter